Впровадження

Компанія «Тальєнте» надає послуги в сфері інформаційних технологій, спеціалізуючись на автоматизації обліку підприємств. Наша діяльність пов’язана з продажем і впровадженням готових програмних продуктів для клієнтських і серверних платформ, підключенням спеціалізованого обладнання, консультаціями по роботі з програмами. Достатня кількість сертифікованих програмістів, також дозволяє нам створювати власні рішення і адаптувати стандартні конфігурації під потреби замовника.

Ніхто не сперечається, що сфера інформаційних технологій дуже динамічна — але досягти успіху в ній, можна тільки спираючись на усталений, перевірений досвід. Саме тому, провідні позиції в штаті «Тальєнте», займають фахівці, які успішно працюють в сфері автоматизації більше десяти років.

Представляючи інформацію про нас, ми хочемо в першу чергу, звернути увагу наших майбутніх клієнтів, на велике число завершених проектів, які розпочаті нами з нуля, впроваджені і успішно працюють вже багато років. Ми з гордістю говоримо, що наші зусилля не стільки спрямовані на продаж стандартних програм — «коробок», а саме на вирішенні проблем автоматизації, в результаті яких, наші клієнти отримують реальний економічний ефект.

Пролистать наверх